"עוף בריא" 2019-03-03T22:07:32+00:00

אודות "עוף בריא"

אודות "עוף בריא"

״גידול עופות בשיטה שונה המטיבה עם חייו של העוף בתנאי גידול השומרים על בריאותו״

מוצרי העוף הנושאים את התו "עוף בריא" הינם מוצרים מגידול קפדני ואיכותי של עופות בתקני תזונה צמחית בלבד וללא אנטיביוטיקה והורמונים, בפיקוח משרד החקלאות

אז מה זה בעצם "עוף בריא" ?

עופות הגדלים בדרך שונה מהמקובל בעולם המסחרי של תעשיית העופות. העופות  גדלים בצפיפות נמוכה יותר בלול. מרחב המחיה הגדול יותר תורם רבות לבריאותו של העוף ומאפשר לבעל הלול לגדל עופות ללא התערבות שאינה טבעית לו. אי מתן אנטיביוטיקה והמנעות מזרזי גדילה והורמונים למיניהם.

גם התזונה של העוף הינה ייחודית לגידול זה, שכן בעולם המסחרי וגם בישראל מקובל להאביס בתוך מרכיבי המזון של עופות הפטם מרכיב שאינו צמחי, מרכיב זה הינו לרוב עשוי מקמח עצמות מתעשיית העוף עצמה. יוצא מכך שגם קמח זה עלול להכיל שאריות אנטיביוטיקה (שלרוב אינה מתפרקת בטיפול טרמי) וגם עופות רגילים המסומנים "ללא אנטיביוטיקה" אע"פ שאינם מקבלים אנטיביוטיקה כתכשיר, עדיין איננו יודעים מה מכיל קמח העצמות שנמצא במזונם (יש לסייג שזה על פי מיטב הבנתינו את המצב בשוק העוף, כשיצאנו לחקור את הנושא ולמצוא עוף הדומה לתקן הגידול שלנו בבקר. זהו אינו מידע מדעי)  

שלושת המרכיבים: תזונה צמחית, ללא אנטיביוטיקה וגידול מרווח הביאו אותנו להבנה כי זה המוצר המתאים ביותר לשיווק לצד בשר הבקר שאנו מגדלים בעצמינו. 

אנו שמחים מאד להתחיל ולהציע ללקוחותינו את מוצרי העוף "עוף בריא" 

בתיאבון ולבריאות. 

חי בריא בתקשורת:

נגן וידאו
נגן וידאו